Новини / Думки     07 травня 2020 21:05

Нагіб Савіріс: ціна нафти зросте до $100 за барель

Єгипетський мільярдер вважає, що мета цінової війни на ринку нафти вже досягнута і котирування повернуться до рівня 2014 року

За півтора року вартість бареля нафти виросте до $ 100, вважає єгипетський мільярдер Нагіб Савіріс, засновник телекомунікаційної компанії Orascom Telecom Holding.

За його словами, цінова війна, яку влаштували РФ і Саудівська Аравія була лише ширмою, а справжня мета дестабілізації ринку – знищення американського сланцевого видобутку і «прибирання» небезпечного конкурента.

Вже найближчим часом ціна нафти виросте до$ 50-60 за барель, а потім подвоїться, заявив Нагіб Савіріс в інтерв’ю CNBC. За його словами, у березні не мало значення, чи домовляться постачальники у форматі ОПЕК+. Ціни на нафту все одно йшли до низу через падіння попиту на нафту.

«Думаю, що вони розуміли, що це має статися, і вони все одно вирішили зробити це, тому що після усунення конкурента ціна підніметься вище $50 або $60. Тому я дійсно вірю, що через 18 місяців нафта досягне $100», – сказав мільярдер.

Читайте: Нафтові ф’ючерси почали відновлюватись після квітневого провалу

Також у інтерв’ю пан Савіріс не погодився з думкою інвестора Уоррена Баффета, який назвав помилкою інвестиції в авіакомпанії.

«У кожній кризі є можливість. – Сьогодні можна піти і купити авіакомпанію за $1, якщо взяти на себе більшу частину її боргу», – сказав він..

Нагіб Савіріс займає позицію №9 у списку найбагатіших людей Африки зі статком у $3 млрд.

Нагадаємо, що раніше Landlord розповідав про причини різкого обвалу нафтових котирувань у березні-квітні 2020 року.

Джерело: Форбс 

Читайте також