Новини / Трейдинг     21 квітня 2020 10:24

Експерт назвав та показав причину різкого падіння ціни на нафту (КАРТА)

Резервуари та сховища в усьому світі переповнені. Танкери, заповнені нафтою, стоять на якорях, платити за зберігання вантажу власникам суден не вигідно.

В понеділок, 20 квітня, у США стався крах торгівлі нафтою. Ціна ф’ючерсного контракту на західно-техаську нафту, термін дії якого спливає 21 квітня, склала мінус 37,63 долара за барель. Український правозахисник та політичний блогер Сергій Наумович вказав причину різкого зниження ціни на нафту та розмістив карту з танкерами біля Сингапуру, переповненими сировиною. На мапі вони вказані червоним.

Читайте: Олександр Савченко: Падіння цін на нафту – подарунок для України

За його словами, оплачувати зберігання вантажу власникам суден не вигідно та дорого, адже невідомо, коли сировину викуплять.

«Усі можливі нафтові резервуари та сховища в усьому світі переповнені; злити «чорне золото» в море, зрозуміло, не можна, адже за забруднення навколишнього середовища у всьому світі загрожують космічні штрафи, а екіпажу судна  позбавлення волі на довгі роки», – пише експерт.

Наумович робить висновок, що саме це спонукало власників нафти продати її за безцінь, щоб чимскоріш позбутися платежів за її зберігання.

«Цілком можливо, що завтра власникам вантажів буде вигідніше навіть доплатити клієнту, аби забути про цей кошмар», – зазначив правозахисник.

Як повідомляв LANDLORD, через коронавірус ВВП Китаю обвалився рекордно за 40 років.

Джерело: сторінка Сергія Наумовича у Facebook.

Фото: unsplash.com

Читайте також