Новини    14 лютого 2022 20:24

На торгах соціальні підприємства закупили 15,6 млн м³ газу на потребу виробників

За результатами торгів на УЕБ за лютий реалізовано 15,6 млн м³ газу на потребу виробників за січень-лютий

До торгів з продажу газу на березень допущено 395 підприємств, що здійснюють виробництво соціально значущих продовольчих товарів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«На жаль, в результаті різкого подорожчання енергоносіїв вітчизняні підприємства харчової промисловості зіткнулися із серйозними проблемами. Адже відповідно до зростання витрат на “блакитне паливо” зростає значна частина собівартості виробництва харчових продуктів. Тому важливим завданням для уряду було забезпечення стабілізації ціноутворення на соціально значущі товари такі як хліб, борошно, молоко, курячі яйця, птицю, олію соняшникову», — заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Також заступник міністра наголосив на важливості доступу до природного газу малих та мікропідприємств, які виробляють соціально значущі товари. Для забезпечення максимальної прозорості процедури продажу вітчизняного газу, рішення про допуск до участі в торгах ухвалює Комітет із нагляду за біржовими торгами з продажу газу власного видобутку, в який входять представники від Міненерго, Мінагрополітики та Мінекономіки.

Крім того, за результатами торгів на УЕБ за лютий реалізовано 15,6 млн м³ газу на потребу виробників за січень-лютий. Цією процедурою скористались 256 виробників різної форми власності.

Раніше повідомлялось, що при подорожчанні газу уряд знайде рішення для цукрової галузі. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...