Новини    16 травня 2022 16:22

На Тернопільщині будують новий потужний комбікормовий завод

"Бучачагрохлібпром" будує комбікормовий завод та планує збільшувати потужності для виробництва під реалізацію

На Тернопільщині у селі Заривинці почали будувати комбікормовий завод. Він працюватиме у складі товариства “Бучачагрохлібпром”. Станом на сьогодні вже закладений фундамент для нього.

Одним з напрямків “Бучачагрохлібпром” є тваринництво, тож власне виробництво кормів повинно спонукати покращення засвоюваності продуктів тваринами. Планово завод виготовлятиме 10 тонн комбікорму в годину, чого вистачатиме для потреб тваринництва в самому товаристві. Але з часом не виключено збільшення обсягів  виробництва під реалізацію.

“Більшість процесів є автоматизованими. Усе обладнання для комбікормового заводу постачає німецька компанія Buschhoff, але вся робота вимагатиме контролю і це дозволить нам залучити до роботи кілька десятків людей “, – зазначає головний інженер ТОВ “Бучачагрохлібпром” Ігор Каковчик.

Читайте також: На Одещині планувалось будівництво нового заводу з виготовлення комбікорму

Голова наглядової ради “Бучачагрохлібпром” Петро Гадз також заявив: “Плануємо збудувати ще один тваринницький комплекс на 4400 дійних голів з глибокою переробкою гною для зеленої енергетики. Вироблятимемо близько 15-20 МВт світла. А також зведемо тепличний комплекс на площі 12 га, що дозволить додатково створити 200-250 робочих місць”

Довідка. Підвищення цін на комбікорми завдає великих збитків, а вибір дешевих виробників може впливати на якість. Тому велика частина фермерів була змушена припинити свою діяльність. Свою частку у собівартості тваринництва комбікорм займає 70%, тож багато хто переконався що вдалим розв’язанням даного питання є власне кормовиробництво.

Нагадаємо, Висоцький повідомив, що саме здебільшого викрадають росіяни в українських аграріїв.

Катерина Марковська

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...