Новини / Ринок землі     28 грудня 2021 18:33

На сайті Мінагрополітики з’явився новий розділ «Державна підтримка»

Тепер будь-хто може детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і до кінцевого бенефіціара побачити, хто цю фінансову допомогу отримав

На сайті Мінагрополітики з’явився новий дашборд «Державна підтримка», який інформуватиме фермерів про всі фінансові виплати та можливості. Про це розповів заступник аграрного міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба, передає пресслужба Міністерства.

«Тепер будь-хто може детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і до кінцевого бенефіціара побачити, хто цю фінансову допомогу отримав. Інформацію можна фільтрувати за програмами, за регіонами. Загалом панель є простою у користуванні… Думаю, цей інструмент буде корисний і для аналітичних цілей, оскільки ми можемо бачити, які тренди, галузі чи підгалузі потребують більшої підтримки», — розповів заступник міністра.

За його словами, на дашборді є також підсумкова інформація — топ 30 отримувачів, які роблять найбільший внесок в розбудову, створюють робочі місця, сплачують податки.

Раніше Landlord повідомляв, що уряд підтримав законопроект щодо врегулювання відносини у сфері географічних зазначень спиртних напоїв.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також