Новини    04 лютого 2021 18:05

На ринок виводяться нові рослинні замінники традиційних гамбургерів

McDonald's починає тестові продажі веганського гамбургера McPlant. Старт продажів веганських бургерів в країнах Скандинавії має оцінити смаки споживачів

McDonald’s починає продажі веганського гамбургера McPlant. Рецепт котлети з рослинного м’яса, розроблені спільно з Beyond Meat, яка виробляє м’ясо на основі рослинних інгредієнтів. Про це повідомляє Bloomberg.

Котлета для McPlant виготовлена з горохового і рисового білка. До веганського гамбургера, як і до класичного, додаються сир, салат латук, помідори, солоні огірки, цибуля, майонез, гірчиця і кетчуп.

Веганська котлета, як і котлета з яловичини, також смажиться на грилі. До того ж, на одному грилі. Як зазначає видання, це може стати проблемою для веганів і вегетаріанців. Під час реалізації аналогічних продуктів у різних мережах закладів швидкого харчування, сама на це дорікали споживачі.

ЧитайтеГонконг першим у світі дозволив продаж штучної «риби» з біоректора

Першими McPlant вже мали можливість спробувати жителі Канади. Після Швеції і Данії (де пілотний проєкт завершиться у квітні) веганські бургери почнуть тестувати і в інших країнах. Також McDonald’s з часом планує розширити лінійку продуктів з альтернативного м’яса замінниками м’яса птиці.

Генеральний директор McDonald’s Кріс Кемпчінські назвав рослинні продукти харчування «постійною споживчою тенденцією». Компанія буде «гнучкою» з McPlant, яка може бути продана як гамбургер, курячий виріб або бутерброд для сніданку, сказав він.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що українське тваринництво стало збитковим уперше з 2007 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...