Новини / Логістика     31 січня 2022 18:29

На ремонт причалів в порту Південного витратять 783,4 млн гривень

Загальна площа двох причалів становить 0,98 га

«Будівельно-монтажні роботи причалів №5 та №6 у МТП “Південний” на вулиці Берегова, 11 оцінили у 783,4 млн грн. Згідно з технічним заданням, загальна площа двох причалів становить 0,98 га. Довжина споруд — 687,3 м, з яких 378,9 м — перший пусковий комплекс, а 308,3 м — другий», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проєкт передбачає заміну 576 паль на причалах, для виготовлення яких знадобиться понад 180 т арматури та прокату. Роботи з ремонту верхніх будівель складаються з відновлення та посилення ростверку. Також плануються роботи з електрохімічного захисту причалів від корозії та автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення ч/с та оповіщення населення.

Пропозиції від потенційних підрядників прийматимуться до 28 лютого 2022 року. Аукціон розпочнеться 5 квітня поточного року. Згідно з тендерною документацією, всі роботи мають бути виконані до 31 грудня 2024 року.

Нагадаємо, що раніше морський порт Південного уже оголошував тендер на ремонт причалів №5 та №6 у порту, але торги не відбулися. На участь в аукціоні претендувало дві компанії — ТОВ «Будівельне управління механізації» та ТОВ «Маст-Буд». Заявки компаній було відхилено у зв’язку з невідповідністю тендерної документації. Так, аукціон не відбувся через недостатню кількість учасників.

Раніше Landlord повідомляв, що Мінінфраструктури передасть у концесію ще чотири українські порти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також