Новини / Логістика     18 жовтня 2020 18:10

На пункті ГВК на Миколаївщині утворився затор з вантажівок

За повідомлення укртрасбезпеки, штучний затор приблизно зі 100 фур з порушенням габаритно-вагових норм утворився через відмову водіїв проходити контроль

Штучний затор приблизно зі 100 фур утворився на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв на ділянці у Новобузькому районі біля населеного пункту Баштанка. Про це повідомляє укртрасбезпека.

Як витікає з інформації відомства, на відремонтованій ділянці дороги на Миколаївщині 17 жовтня було розгорнуто пункт ГВК. Перевізники почали саботувати зважування і утворили штучний затор. Пункт габаритно-вагового контролю встановили через велику чергу вантажівок, яка спостерігається декілька днів на в‘їзді до м. Миколаєва. Для контролю ситуації управлінням ДСБТ в Миколаївській області було ухвалено рішення про розгортання додаткового пересувного пункту ГВК.

За інформацією, яку оприлюднила укртрансбезпека, вночі 18 жовтня водії вантажних автомобілів планувати здійснити «прорив» контрольного пункту, внаслідок чого до місця подій був залучений підрозділ національної поліції.

Читайте: Переробка соєвих бобів в Україні скоротилась на 33,4% – Укроліяпром

Втім, як повідомив на своїй сторінці Facebook голова укртрансбезпеки Єгор Прокопчук, «ніч пройшла умовно спокійно, станом на середину дня 18 жовтня через новий пункт ГВК пройшло 174 вантажівки. Фури з явними порушеннями габаритно-вагових норм досі продовжують стояти на узбіччі ось такими купками вздовж 30 км. Водії відмовляються проходити зважування».

До речі, за повідомленням мінінфраструктури, лише за тиждень з 5-го по 11-те жовтня інспекторами укртрансбезпеки було перевірено майже 19 тисяч транспортних засобів, складено 318 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 2,45 млн грн за перевантаження.

«Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Лідери серед областей, де нараховано найбільше плати за проїзд є Херсонська, Одеська та Донецька області», – заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що обсяги перевезення зернових вантажів автомобільним транспортом за перше півріччя 2020 року знизились на 18,8%.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також