Новини / Трейдинг     24 листопада 2018 09:00

На Полтавщині ошукані фермери палять шини біля хлібокомбінату


У місті Миргород Полтавської області майже 100 фермерів страйкують біля  Ромоданівського хлібоприймального пункту Миргородського комбінату хлібопродуктів ДП ДАК «Хліб України». Люди здали зерно на хлібоприймальний пункт, але грошей так і не отримали. Страйкарі палять шини та готові перекривати трасу.

Про це повідомляє інтернет-видання Полтавщина та Kurkul.com

За словами аграрія Андрія Приходька, місцеві фермери роками здавали на Ромоданівський ХБП зернові, та цьогоріч їх ошукали. Поліція рекомендує людям звертатися до суду. Проте фермери переймаються, що їхній урожай згниє, доки йтимуть судові засідання.  Від місцевої влади допомоги немає.

Директор ТОВ «Діловий Агросервіс» Роман Абрамов, який зараз керує хлібоприймальним пунктом, на телефонні дзвінки не відповідає. Однак до обурених людей на перемовини приїжджав заступник Романа Абрамова з дорученням. Тож, аграрії мають надію на позитивне вирішення їхньої проблеми.

Читайте: Ціна на хліб в Україні стає все більше, ніж у країнах ЄС

Якщо цього не станеться, фермери готові стояти до кінця та не випускати машини з підприємства.

Як повідомляв LANDLORD, Київська місцева прокуратура № 7 скерувала до суду обвинувальний акт щодо групи посадових осіб підприємства ДАК «Хліб України» та їхніх пособників, які вимагали й отримали від підприємця хабар у розмірі 200 тис. грн за нерозірвання договору оренди державного майна.

Фото: інтернет-видання “Полтавщина”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також