Новини / Політика     15 листопада 2018 12:21

Хабарників «Хліба України» віддають під суд


Київська місцева прокуратура № 7 скерувала до суду обвинувальний акт щодо групи посадових осіб підприємства ДАК «Хліб України» та їхніх пособників, які вимагали й отримали від підприємця хабар у розмірі 200 тис. грн за нерозірвання договору оренди державного майна.

Про це повідомляє Експрес, спираючись на інформацію прес-служби прокуратури м. Києва.

До групи звинувачуваних входять виконувач обов’язків голови правління ДАК «Хліб України», директор «Чернівецького комбінату хлібопродуктів» (дочірнього підприємства ДАК «Хліб України»), заступник міського голови м. Чернівці та юрист ДАК «Хліб України». Змовившись між собою, вони вимагали від бізнесмена щомісячну плату в сумі 100 тис. грн за нерозірвання договору оренди приміщень майнового комплексу дочірнього підприємства «Хліб України» і вже встигли отримати два платежі.

Читайте: 80% інновацій в АПК сфокусовані на запобіганні хабарництву та крадіжкам.

Затримано цих осіб 4 травня 2018 року. Наразі обвинувальний акт відносно усіх чотирьох підозрюваних за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, скеровано до Печерського райсуду столиці для розгляду.

Раніше ми вже писали про факти отримання хабарів високопосадовцями: Начальника одного з райуправлінь Держпродспоживслужби затримано на хабарі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!