Новини    02 лютого 2023 11:11

На Миколаївщині планують створити великий гуртовий ринок


На Миколаївщині для забезпечення людей робочими місцями планують втілити у життя великий проєкт — будівництво оптового овочевого ринку. Він стане альтернативою ринку у Великих Копанях, що на Херсонщині.

Про це повідомив голова Шевченківської громади на Миколаївщині Олег Пилипенко.

“Я хочу, щоб він став альтернативою Великим Копаням. Громада розташована на одній із державних трас. Через неї в тому числі будували дорогу до портів Миколаєва, тобто весь потік вантажного транспорту з Києва, Кропивницького, Дніпра, Херсону їхатиме через нашу громаду.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Уявімо, що гуртовий покупець їде, наприклад, з Києва до Великих Копаней за партією. Заїжджає до Шевченківського ринку і купує все, що йому треба. Так буде вигідніше завдяки логістиці — не треба далі їхати. Це була ще довоєнна перспектива, але зараз багато інвесторів не хочуть поки працювати через бойові дії. Але впевнений, що ми зможемо це втілити після перемоги і станемо найбільшим логістичним хабом області. Буде і відстійник для вантажівок, і обʼєкти придорожнього сервісу, заклади харчування і ще багато чого. Своєю чергою це податки, робочі місця і високий потенціал”, — розповідає Олег Пилипенко.

Нагадаємо, 30 січня президент Володимир Зеленський запропонував розширити дію Чорноморської зернової ініціативи на порти Миколаївської області й прибрати перепони для руху суден.

Компанія-концесіонер майна Херсонського морського торгового порту ініціює створення робочої групи щодо розроблення і затвердження механізму відновлення діяльності порту після відновлення судноплавства та створення умов для безпечної роботи порту.

Аграрії Миколаївщини першими завершили збирання урожаю – 2022 всіх сільськогосподарських культур, намолотивши майже 2 млн тонн зернових та зернобобових.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...