Новини / Кейси     12 червня 2022 12:18

На Миколаївщині ферму по вирощуванню креветок перебудували в теплицю для овочів

Наразі компанія проєктує креветкові ферми за кордоном

Цієї весни на Миколаївщині планувався запуск найбільшого в Україні промислового розплідника тихоокеанської білоногої креветки.Проте війна змінила плани, тож підприємець Любомир Гайдамака переформував бізнес для більш актуальних потреб населення.

Про це бізнесмен повідомив у себе на сторінці в Facebook.

“Понад два місяці тому, поки російська армія все ще знаходилася за 20 км від нашої ферми, я прийняв мудре рішення, щоб перетворити ферму на овочеву теплицю. Я думаю, що це правильний крок для продовольчої безпеки людей у нашому регіоні, бо Херсонщина, котра є основним постачальником овочів і фруктів, досі знаходиться під окупацією”, – повідомив Гайдай.

Читайте також: Які потреби публікують на Національній платформі продовольчої безпеки

Підприємець також закликав ділитись знаннями та досвідом і розповів, що компанія планує провести уроки та наради з охочими, щоб підвищити локальне постачання свіжих фруктів та овочів.

“Минулого тижня зі мною  зв’язалася група людей, яка хоче налагодити співпрацю та вирощувати овочі, рибу, курку, яйця. Думаю, тепер ми зможемо запропонувати їм допомогу у вирощуванні риби та овочів”, – наголосив бізнесмен.

Нагадаємо, у Сінгапурі вирощують штучні креветки та лобстери.

Марковська Катерина

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також