Новини    07 червня 2022 20:19

Крупи, м’ясо, сіль, дизельне пальне: які потреби публікують на Національній платформі продовольчої безпеки

Наразі на платформі опубліковано понад 1,6 потреби у харчові продукти та товарах першої необхідності.

Кількість користувачів Національної платформи продовольчої безпеки вже сягнула 4,5 тисячі. Серед них – представники місцевих громад, військових адміністрацій, виробничих підприємств та логістичних компаній. Нині найбільша кількість учасників долучилася з Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Вінницької та Дніпропетровської областей. Про це повідомляє пресслужба Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

З початку запуску платформи фахівцями Держпродспоживслужби надано більш як 23,6 тисячі консультацій з питань її роботи та проведено 24 навчальні тренінги.

Наразі на платформі опубліковано понад 1,6 потреби у харчові продукти та товарах першої необхідності. Минулого тижня найбільше потреб стосувалося постачання солі, гречаної крупи, рису, цукру, м’яса (індички та курки), дизельного пального, овочів (капусти та моркви), а також м’ясних консервів.

Кількість пропозицій, опублікованих на платформі, перевищує 1,4 тисячі. Серед нових пропозицій від користувачів – ковбасні вироби, олія, морозиво, крупи, м’ясо індички, хліб, креветки, ячмінь, соняшникове насіння, зелений та чорний чай, а також послуги перевезення (транспортування).

Довідка. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Нагадаємо, за понад два місяці роботи учасниками Національної платформи продовольчої безпеки стали вже понад 4,2 тисячі користувачів – місцевих громад, військових адміністрацій, виробничих підприємств та логістичних компаній.

Національна платформа продовольчої безпеки охоплює всю територію України. Наразі найактивніше її використовують громади Миколаївської та Харківської областей, які мають багато потреб у забезпеченні продовольчими товарами та гуманітарних вантажах.

Через повномасштабну війну державна регіональна політика потребує повного переосмислення. Нова типологія територій, новий підхід до податкового регулювання та стратегій громад, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...