Новини    01 лютого 2023 14:14

На Львівщині створили бібліотеку насіння для городів та садів


У районі Рясне на Львівщині на базі садово-городнього клубу досвідчені місцеві городники започаткували цілу бібліотеку насіння.

Про це повідомлять у всеукраїнській ініціативі “Сади Перемоги.

“Загалом члени нашого клубу завжди ділилися й обмінювалися насінням, але ми вирішили започаткувати насіннєву бібліотеку, щоби поширювати культуру вирощування. Зокрема, нас надихнув приклад Банку рослин у Харкові, який розбомбили російські війська. Ми захотіли продовжувати це в себе”, — розповідає завідувачка філії й керівниця садово-городнього клубу Оксана Заграй.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відзначається, що у клубі є спеціальна шафка, куди кожен може принести власноруч зібране насіння, вказавши від кого воно, який сорт, якого року тощо. Цим насінням у сезон висадження може скористатися кожен охочий — вибрати щось для власного городу чи балконного саду.

Нагадаємо, МХП безкоштовно роздасть громадам насіння овочів і квітів для посівної-2023.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку оголосила запит про надання цінових пропозицій на закупівлю насіння соняшнику та добрив. Закупівля проводиться у межах субгрантової програми АГРО “Постачання ММСП  добрив та посівного матеріалу для забезпечення продовольчої безпеки України”.

Українські аграрії зможуть також безкоштовно отримати насіння основних сільгоспкультур через Державний аграрний реєстр.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...