Новини    23 січня 2023 18:03

На Львівщині переселенці будують екоферму та будинок із конопель

Концепція екоферми полягає в тому, що переселенці тут не лише працюватимуть і забезпечуватимуть себе продуктами, а й житимуть

У селі Горішнє, що на Львівщині, переселенці з різних областей України за підтримки ГО Go friends започаткували екоферму та будують для себе будинок із конопель, розповів директор громадської організації Євген Моїсеєв, передає Суспільному

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Ми знайшли ферму, почали частково її викупляти. Посадили картоплю більше гектара, зібрали 7 тонн. За кілька місяців у нас з’явився не лише город, а й тварини. Утримуємо поголів’я корів, кіз, овець та свиней, — зазначив Моїсеєв.

На Львівщині переселенці розвивають екоферму

Концепція екоферми полягає в тому, що переселенці тут не лише працюватимуть і забезпечуватимуть себе продуктами, а й житимуть. Вони самі для себе зводять житло, розраховане на сотню людей — будують дім із конопель.

На Львівщині переселенці розвивають екоферму

На території є декілька озер, які вже зарибили. З часом планують облаштувати відпочинкову зону.

Нагадаємо, у підвальному приміщенні хостела в селі Ружичанка на Хмельниччині вимушені переселенці зі східних областей почали вирощувати на продаж печериці.

В Австралії розробляють програму селекції для підвищення жаростійкості пшениці. Cпільний проєкт між Університетом Сіднея, InterGrain, Agriculture Victoria та Департаментом первинної промисловості та регіонального розвитку Західної Австралії працює над виведенням більш стійких до спеки сортів пшениці.

Американська селекційна компанія Fall Creek Farm & Nursery вивела новий сорт лохини. Селекціонери презентували сорт PeachyBlue ‘ZF08-029’, що виділяється великими ягодами, високою врожайністю та персиковим ароматом.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...