Новини / Ринок землі     28 жовтня 2021 11:52

На Київщині іноземця ошукали на $120 000 при продажі землі

На Київщині викрито шахрайську схему із заволодіння грошовими коштами у сумі 120 тис доларів США

На Київщині за підробленими документами іноземець придбав земельну ділянку сільськогосподарського призначення, наперед сплативши $120 тис.

“За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). За даними слідства, троє підозрюваних, використовуючи документи юридичної особи, до якої не мають жодного відношення, уклали з іноземцем фіктивний договір на продаж останньому земельної ділянки у Фастівському районі Київської області, яка їм не належала”, — йдеться в повідомленні прокуратури.

Задля створення уявності серйозності намірів, чоловіки запросили іноземця до кабінету приватного нотаріуса для укладання попереднього “договору купівлі-продажу”.

“Земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,3 га підозрювані оцінили у $195 тис., а покупець, відповідно до умов укладеного договору, здійснив платіж в сумі $120 тис. в якості попередньої оплати. Таким чином підозрювані заволоділи грошовими коштами потерпілого”, — підсумували у прокуратурі.

Джерело: Київська обласна прокуратури

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що в Прозорро.Продажі оголошено перший земельний аукціон. 

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також