Новини / Фінанси     16 вересня 2019 08:44

На користь малих фермерів: уряд відмовляється від дотацій агропідприємствам

Кабінет міністрів України відмовився від дотацій аграрним підприємствам на користь компенсацій відсотків за кредитами для малих фермерів, аби забезпечити їм можливість купівлі земельних ділянок.

Про це повідомляє Delo.

Уряд змінює підхід у системі державної підтримки сільгоспвиробників. Таку заяву зробив 15 вересня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час прес-брифінгу, присвяченого питанням формування держбюджету на 2020 рік.

Читайте: Глобальний ринок зернових: 5 цифр, що змінять уявлення

За словами прем’єр-міністра, дотації великим підприємствам АПК буде відмінено, а кошти переорієнтують малим фермерам – на компенсації процентної ставки за кредитами, щоб коли відкриється ринок землі, дрібні сільгоспвиробники мали змогу придбати земельні ділянки.

«Замість дотацій великим підприємствам ми сфокусуємося на тому, щоб, якщо відбудеться земельна реформа, компенсувати процентну ставку фермерам за кредитами, аби вони могли дозволити собі доступний ресурс і взяти участь у купівлі земельних ділянок», – пояснив Олексій Гончарук.

Landlord раніше повідомляв про те, що одним із перших кроків нового уряду стане поліпшення умов надання кредитів для українців – таку заяву зробив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також