Новини / Логістика     16 березня 2020 16:10

На кордоні України та Польщі кілометрові черги: фури 4 доби не можуть перетнути кордон

На кордоні України з Польщею закрита більшість пропускних пунктів. Вантажівки утворили затор довжиною 17 кілометрів. Стоять вже чотири доби. У людей закінчуються запаси їжі, сідають телефони та зарядні пристрої.

Люди намагаються перетнути українсько-польський кордон через поки що відкриті пропускні пункти «Ягодин», «Раву-Руську» та «Краківець». На «Ягодині» вантажівки утворили довжелезний затор – черга простяглася аж на 17 кілометрів. Біля самого ПП машини вишикувалися у два ряди. З українського боку на ранок 16 березня у черзі було біля тисячі фур, які стоять вже 4 добу. Черга майже не зменшується, кажуть водії.

Читайте: Як врятувати бізнес під час карантину – поради експертів

Люди скаржаться на відсутність умов для довготривалого перебування на кордоні – смітники та туалети відсутні, у багатьох сідають зарядні пристрої, телефони, закінчується їжа. Причини такого затору називають різні. Одні нарікають на польську сторону, яка посилила заходи безпеки, інші – на українську.

Відомо, що зараз прикордонники працюють у гумових рукавицях та захисних масках. Людям, які перетинають кордон, міряють температуру та оглядають, чи не мають ознак вірусу. Заборона перетину кордону триватиме до 3 квітня. Якщо ситуація зміниться на гірше – карантинні заходи можуть продовжити.

LANDLORD розповідав, що Митна служба України створила інтерактивну карту закритих та відкритих пунктів пропуску. Мапа регулярно доповнюється оперативною інформацією.

Фото: WOJCIECH PACEWICZ/EAST NEWS

Джерело: ТСН.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також