Новини    04 травня 2018 15:12

На Київщині виявили спалах АЧС


У свиней на підсобному господарстві в селі Матяшівка, Обухівського району, Київської області виявлено ДНК вірусу Африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, 2 квітня  в особистому підсобному господарстві селі Матяшівка було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней», – йдеться у звіті.

Наразі, в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 02.05.2018 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», – додали у Держпродспоживслужбі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...