Новини    21 вересня 2023 12:23

На Херсонщині відновив роботу консервний завод

Росіяни понівечили підприємство під час повномасштабного вторгнення

На Херсонщині відновив виробництво консервний завод у Посад-Покровському. Підприємство сильно постраждало від обстрілів російських окупантів, повідомили у пресслужбі Херсонської ОВА.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Попри всі випробування, консервний завод у Посад-Покровському відновив роботу, — мовиться у повідомленні.

Робота заводу важлива і для громади, і для регіону, і для країни загалом. Це відновлення робочих місць, а значить — зарплатня людям, а також відродження аграрного потенціалу краю.

Нагадаємо, після ворожих обстрілів на філії “Зеленодольська” компанії “Нібулон” з 16 місткостей цілих залишилось лише три. Нині елеватор працює в режимі лінійного, а не річного, через підрив Каховської ГЕС.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Фермерка та власниця ТМ Plant Feed Ксенія Костенко коштом гранту від міжнародної компанії Corteva Agriscience відновила виробництво органічних добрив, яке було зруйноване навесні 2022 року під час окупації російською армією Київської області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...