Новини    01 листопада 2021 17:25

На Харківщині виставлено на продаж завод з виробництва сиру

Причиною продажу заводу є вихід із інвестицій

Великобурлуцький сироробний завод у Харківській області шукає нового власника.

Власник заводу, власник 100% пакету акцій приватного АТ “Великобурлуцький Сироробний Завод” та торгової марки “Сири Бурлука”, уклав ексклюзивний договір з інвестиційними брокерами. Один із них міжнародний брокер та бізнес-тренер з американським громадянством Олександр Санкін.

Причиною продажу заводу є вихід із інвестицій. Власник об’єкта володіє ще одним заводом – кондитерських виробів, у розширення якого і має намір вкладати фінанси.

Читайте: Мелітопольська черешня отримала Global G.A.P

“Пошук ідеального покупця орієнтований на євразійський простір, на ближнє та дальнє зарубіжжя. На даний момент до об’єкту вже виявили інтерес представники великих підприємств України, Іспанії, Туреччини та Казахстану. На думку брокерів, підприємство може бути найцікавішим інвестиційним компаніям та фондам, а також трейдерам молочної промисловості” – інформується в повідомленні.

За словами брокерів, на просування цього об’єкта на ринок буде витрачено 5602 євро. 17 листопада 2021 року на заводі відбудеться День Відкритих Дверей для агентів, тому підприємство покажуть усім зацікавленим брокерам та посередникам. Покази потенційним покупцям призначено на 29 листопада та 1 грудня, 2 грудня відбудуться торги, і наступного дня завод буде продано.

До складу основного виробництва входять: приймально-апаратний цех, сирний цех, маслоцех, камера дозрівання сиру, цех сухих молочних продуктів, цех ковбасного сиру. Завод сертифікований за міжнародними стандартами якості ISO 9001. З 2002 року підприємство розпочало виробництво швейцарського сиру. Нині його асортимент становить понад 15 найменувань. Сири, олія та інша продукція експортувалися до Казахстану та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Зазначається, що разом із заводом продається земельна ділянка площею 50,61 га, чотири артезіанські свердловини. Загальна площа виробничого комплексу складає 14614 кв. м.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що українські сировари підіймають ціни на продукцію. 

Джерело: The DairyNews

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...