Новини / Логістика     13 лютого 2020 12:36

На яких умовах Україна віддасть УЗ в управління Deutsche Bahn – Владислав Криклій

Очільник Міністерства інфраструктури Владислав Криклій назвав дві умови, на яких УЗ може бути передана в управління Deutsche Bahn – це грошові інвестиції та готовність нести ризики.

Про це Владислав Криклій розповів в інтерв’ю Ліга.Бізнес.

Міністр інфраструктури наголосив: поки що зарано говорити про передачу «Укрзалізниці» в управління німецькому концерну Deutsche Bahn. Але назвав умови для цього: гроші та готовність нести ризики.

«Гравець, який підключиться до УЗ і стане стратегічним партнером, повинен заходити грошима. Немає більшої і кращої відповідальності, ніж участь грошима.

Якщо, умовно, вони інвестують в рухомий склад, який нам критично необхідний, то це класно. Це означає, що у них дійсно далекосяжні плани», – сказав Владислав Криклій.

На даний час домовленості між УЗ та Deutsche Bahn – це два меморандуми. Перший – про наміри, другий – про взаєморозуміння щодо стратегічної співпраці. Це рамкові документи, і вони не містять фінансових складових, підкреслив Владислав Криклій.

Читайте: Про що домовилися Укрзалізниця та Deutsche Bahn – Валерій Ткачов

Зараз Мінінфраструктури оголосило конкурс на консалтинг в УЗ. Крім Deutsche Bahn, послуги готові запропонувати приблизно сім компаній, повідомив Криклій.

Як раніше повідомляв Landlord, прем’єр-міністр  Олексій Гончарук підтвердив наміри уряду передати Укрзалізницю в управління Deutsche Bahn на 10 років.

Читайте також