Новини / Техніка     23 листопада 2018 16:28

На Херсонщині планують виготовляти трактори YTO


У 2019 році Херсонський машинобудівний завод та китайська компанія YTO Group Corporation (YTO) можуть відкрити підприємство з виробництва тракторів у Херсонській області. Цьогоріч херсонці вже реалізували 40 тракторів YTO.

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами директорки Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської облдержадміністрації Тетяни Ужвій, Херсонський машинобудівний завод уклав угоду з китайською компанією YTO, щоб вивчити національний ринок сільськогосподарської техніки. В рамках  домовленостей у 2018 році херсонський завод продав 40 тракторів YTO.

Ужвій зазначила, що результатом такої співпраці може стати поява у 2019 році на Херсонщині китайсько-українського підприємства з виготовлення цієї техніки.

Читайте: Робот Джон зможе замінити трактора.

Слід зазначити, що Херсонський машинобудівний завод є офіційним дилером китайської компанії YTO Group Corporation з 2017 року.

Як повідомлялося, єдиний в Україні виробник складної сільськогосподарської техніки «Херсонський машинобудівний завод» планував випустити понад 50 зернозбиральних комбайнів 5-го класу продуктивності Skif-280 Superior у 2018 році.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також