Новини    05 квітня 2018 15:00

«Херсонмаш» планує випустити 50 комбайнів Skif-280 Superior у 2018 році


Єдиний в Україні виробник складної сільськогосподарської техніки «Херсонський машинобудівний завод» планує випустити більше 50 зернозбиральних комбайнів 5-го класу продуктивності Skif-280 Superior у 2018 році. Про це йдеться в повідомленні заводу.

Зернозбиральний комбайн Skif-280 Superior є аналогом комбайна Sampo Rosenlew SR 3085 Superior, який виробляє компанія Sampo-Rosenlew (Фінляндія). Перший комбайн був зібраний на «Херсонмаші» в липні 2017 року.

«Комбайни, які ми запустили у виробництво спільно з фінськими партнерами – найвищого рівня, 5-го покоління. Техніку збираємо за найвищими стандартами, тому вона відноситься до преміум-класу. Триває технічне переоснащення: вводиться в дію новий фарбувальний комплекс, порошкова лінія фарбування. Для отримання сертифікації Sampo-Rosenlew на виробництво відповідальних вузлів робиться максимум. Адже ми хочемо збільшити за 5 років локалізацію до 50%. Наша ціль у 2018 році – випустити понад 50 комбайнів Skif-280 Superior», – заявляє гендиректор «Херсонмашу» Олександр Олейник.

За словами президента громадської організації «Земляцтво Херсонщини» Юрія Гусєва, завод випустив вже 8 комбайнів.

“Сьогодні на рівні Кабінету Міністрів обговорюється питання про те, щоб на базі «Херсонського машинобудівного заводу» запровадити програму “Комбайни України”, яка б забезпечувала нашу аграрну країну технікою власного виробництва”, – повідомив він 4 квітня в ході прес-конференції «Чому інвестор полюбив Херсонщину?».

В планах «Херсонмашу» – залучення інвестицій.

«В планах – зустріч з керівництвом Європейського банку реконструкції і розвитку, обговорення фінансування спільного проекту в Україні з метою залучення інвестицій для подальшого здешевлення коштів на придбання сільгоспвиробників нашої техніки», – зазначає гендиректор заводу.

Він сподівається, що завдяки державній програмі «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» комбайни Skif-280 Superior користуватимуться попитом.

«Херсонський машинобудівний завод» засновано у 1887 році. Підприємство виробляє самохідні зернозбиральні комбайни «Славутич» і «Скіф», жниварки для збирання зернових культур, кукурудзи та соняшнику, пристосування для збирання ріпаку та гірчиці, візки для транспортування жаток, платформи-підбирачі.

Як повідомляв LANDLORD, українські аграрії надають перевагу комбайнам закордонного виробництва, які в основному завозять з Німеччини, Польщі та США.

В березні 2017 року Кабінет Міністрів збільшив компенсацію по програмі «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» з 15% до 20%. В червні Мінекономрозвитку затвердило перелік техніки, частина вартості якої компенсуватиметься за рахунок коштів державного бюджету. До переліку увійшли 40 українських виробників та майже 800 видів і марок техніки та обладнання. На часткову компенсацію вартості вітчизняної сільгосптехніки у держбюджеті-2018 закладено 1 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...