Новини / Технології     28 березня 2019 16:52

На допомогу фермерам – два нових корегуючих сигнали SATCOR від CLAAS

Супутниковий сигнал  під назвою SATCOR призначений для корегування точності практично всіх сільськогосподарських робіт від буріння до збирання. Він буде доступний з двома рівнями точності.

Про новацію, яка слугуватиме фермерам, повідомили у компанії CLAAS та розповіли про переваги SATCOR.

Доступність у всьому світі

Сигнал корекції SATCOR передається геостаціонарними супутниками і доступний у всьому світі. Сигнал підтримує як GPS, так і ГЛОНАСС і сумісний з європейською системою Galileo. Додаткове обладнання для приймача не потрібне. Тобто якщо на техніці вже встановлена система керування CLAAS з терміналом S10 або S7, які постачаються з квітня 2017 року, уже доступне користування сигналом SATCOR. Перевірити це можна за серійним номером техніки.

Читайте: Новий сервіс для аграріїв: слідкуйте за погодою на своєму полі

Правильний рівень точності для кожного застосування

SATCOR доступний у двох рівнях точності. Так, SATCOR 5 має точність приблизно 5 см. Підходить для точних робіт, таких як свердління, або коли повторюваність доріжок важлива, наприклад, для спеціальних культур.

SATCOR 15 має точність до 15 см і підходить для культивування, удобрення та захисту рослин, а також для комбайнових та кормозбиральних робіт. Це робить його надійною альтернативою сигналам корекції, які є у вільному доступі, але іноді використовуються лише в обмеженій мірі.

Ліцензія без початкових інвестицій

Для користування корегуючим сигналом SATCOR не потрібні початкові інвестиції в додаткове обладнання, якщо техніка вже обладнана терміналом S10 або S7. Річну ліцензію на SATCOR 5 або SATCOR 15 можна отримати у дистриб’ютора CLAAS. Для користування сигналом слід лише ввести номер ліцензії буде введено в терміналі S10 або S7.

Як писав раніше Landlord, CLAAS випустила 40-тисячний комбайн JAGUAR.

Читайте також