Новини / Техніка     26 лютого 2019 14:01

CLAAS випустила 40-тисячний комбайн JAGUAR

Німецька компанія-виробник сільськогосподарської техніки «CLAAS» на своєму заводі в Харзевінклі випустила 40-тисячний комбайн JAGUAR. Сьогодні завод пропонує фермерам 12 різноманітних за характеристиками й потребами моделей – на гусеничному ходу, колесах, з різною швидкістю їзди та обробки поля.

Про це йдеться в прес-релізі компанії «CLAAS».

Ювілейною стала модель комбайну на напівгусеничному ходу TERRA TRAC. «Родзинкою» дизайну цієї моделі стало зображення на бокових панелях ягуара.

Читайте: Безпечне гальмування і запуск на схилах: новий «безступінчастий» трактор від Case IH ФОТО

Кормозбиральний комбайн JAGUAR 960 TERRA TRAC з’явився на ринку 2018-го. Серед переваг цієї моделі перед іншими виробники називають запобіжні механізми проти ущільнення ґрунту під час обробки полів. Також – можливість їзди дорогами загального користування. Це забезпечується завдяки немасивним габаритам. Крім того, комбайн обладнаний інтелектуальною системою розвороту на краю поля. Завдяки цьому зберігається належний трав’яний покрив.

На аграрній виставці SIMA в Парижі 2019-го експерти ринку нагородили кормозбиральний комбайн TERRA TRAC золотою медаллю.

Завод «CLAAS» з’явився на ринку 1973 року. Першою серійною моделлю кормозбирального комбайна стала JAGUAR 60 SF. З часом комбайни удосконалювалися, зростала їхня потужність і виробничі можливості. Сьогодні «CLAAS» – один з передових європейських виробників с/г техніки.

Як раніше повідомляв Landlord, у Німеччині у 2018 році було зареєстровано 27 670 тракторів. Найбільшим попитом користувався Fendt 724 Varlo. За рік до фермерських господарств був реалізований 901 трактор цієї моделі. Найпопулярнішими марками визнано трактори виробництва Fendt та John Deere.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також