Новини / Політика     30 березня 2021 12:15

На діяльність мінагрополітики пропонують виділити 6,87 млрд грн

Розгляд відповідних змін до державного бюджету на 2021 рік винесений на порядок денний позачергового засідання Верховної Ради  

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада України, під час позачергового засідання розгляне питання фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це у своєму Telegram каналі повідомив член комітету ВР з питань аграрної та земельної політики, народний депутат Сергій Лабазюк.

Депутати розглянуть внесення змін до Держбюджету-2021 щодо фінансування діяльності МінАПК. Проектом закону №5197 пропонується перенаправити з фінансування мінекономіки понад 6,87 млрд грн на повноцінне відновлення роботи аграрного міністерства.

Документом пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» в частині фінансування бюджетних програм діяльності міністерства аграрної політики та продовольства України, державного агентства рибного господарства України та державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за рахунок перерозподілу коштів між міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

ЧитайтеФорвардні контракти на ріпак нового врожаю стартують від $510/т

Згідно з додатком на фінансування діяльності апарату міністерства передбачено 4,93 млрд грн, держрибагентство – 422,3 млн грн, держгеокадастру – 1,52 млрд грн.

При цьому фінансування міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонується знизити з 15,89 млрд грн до 9,44 млрд грн, міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — з 11,465 млрд грн до 11,04 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Миколаївській області продається елеватор на 65 000 т одночасного зберігання.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також