Новини / Політика     26 січня 2023 17:10

На деокупованих територіях відновлює діяльність поліція охорони


Поліція охорони відновлює діяльність на деокупованих територіях. Про це інформує пресслужба Департаменту поліції охорони.

“На сьогодні проводяться заходи щодо відновлення діяльності в шести областях – Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській і Херсонській. На зазначених територіях відновлено фізичну охорону 35 об’єктів та уведено 9 нарядів реагування”, – заявив Олексій Березневич, начальник Департаменту поліції охорони.

Зокрема, управлінням поліції охорони (УПО) Херсонської області здійснюється охорона 25 об’єктів, УПО Харківської області – 9 об’єктів, Маріупольський міжрайонний відділ – 1 об’єкт та уведено 2 наряди реагування в містах Лиман і Святогірськ Донецької області.

Також на сьогодні повністю відновлено та збільшено діяльність управлінь поліції охорони в трьох областях – Київській, Сумській і Чернігівській.

Довідка. Поліція охорони України — структурний підрозділ Національної поліції України, який надає послуги з охорони об’єктів усіх форм власності, а також квартир та інших місць зберігання особистого майна громадян.

За 12 місяців 2022 року підрозділами поліції охорони забезпечено захист 7,2 тисяч об’єктів критичної інфраструктури.
Зокрема, 153 об’єкти нафтогазової галузі та 106 об’єктів ПрАТ “НЕК “Укренерго” у 23 областях і місті Києві, 57 об’єктів централізованого питного водопостачання в 11 областях та місті Києві, 21 об’єкт АТ “Українська залізниця”.
Усього, поліція охорони забезпечує захист понад 400 тисяч об’єктів.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також