Новини    05 липня 2023 16:27

На Буковині розпочалися жнива

За сприятливих погодних умов збір ранніх сільгоспкультур очікується провести в оптимальні агротехнічні строки

У Чернівецькій області ТОВ “Мрія Фармінг Буковина” першим розпочало жнива ранніх сільськогосподарських культур, інформує пресслужба Чернівецької ОВА.

На полях Дністровського району змолотили перші 100 га озимого ячменю. Врожайність ячменю із зібраної площі становить 65 ц/га. У ТОВ “Мрія Фармінг Буковина” із ранніх сільгоспкультур всього по області до збирання підлягають: ячмінь на площі 3,4 тис. га, пшениця на площі 2,2 тис. га, а також ріпак озимий на площі 3,4 тис. га.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Ранні зернові колосові та зернобобові культури в області посіяні на площі 56,5 тис. га та ріпак на площі 14,2 тис. га. За сприятливих погодних умов збір ранніх сільгоспкультур очікується провести в оптимальні агротехнічні строки.

Зауважимо, у Дніпропетровській області також почалися жнива. Зокрема, до збору врожаю приступили аграрії Кам’янського, Криворізького та Нікопольського районів.

Нагадаємо, аграрії Одещини, Миколаївщини та Дніпропетровщини розпочали збирання озимих культур: ячменю, пшениці та гороху.

На Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збиральну кампанію 2023 року.

На Вінниччині агрофірма “Ольгопіль” узялася до збору нового врожаю. Стартували жнива зі збору озимого ячменю, під який господарство заклало площу до 140 га.

15 червня на Одещині фермер, який працює в селі Муравлівка Саф’янівської сільської громади в Ізмаїльському районі, розпочав збирати озимий ячмінь.

Збір цьогорічних зернових у ГК “Прометей” розпочали з озимого ячменю. Площі з цією культурою розташовані переважно в Баштанському районі Миколаївської області

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...