Новини / Політика     21 жовтня 2019 10:11

МВФ зацікавлений у розвитку середнього і малого фермерства в Україні – Милованов

Земельна реформа в Україні має бути спрямована на користь малим і середнім фермерам. Таку  позицію висловлювали представники МВФ у ході зустрічей з українською делегацією у Вашингтоні під час зборів МВФ і СБ. Обговорювалося, як у цьому можуть допомогти міжнародні організації.

Про це повідомляє Укрінформ.

МВФ зацікавлений у тому, аби на селі в Україні розвивався бізнес, оскільки це має підвищити добробут населення. При цьому Фонд не вказує, як саме має діяти український уряд, впроваджуючи земельну реформу.

Читайте: Законопроєкт №2178-10 щодо обігу земель від Слуги народу пріоритетний – Сольський

«Вони не просять нас нічого зробити по ринку землі, вони запитують, що ми будемо робити для того, щоби економіка зростала», – розповів про зустрічі з представниками МВФ у Вашингтоні міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

За словами міністра, більшість із цих зустрічей зосереджувалися на тому, як можуть міжнародні організації допомогти підтримати середніх і малих фермерів в Україні, і зокрема фінансово. Йшлося про надання грантів та компенсацію відсотків за кредитами.

Тимофій Милованов уточнив, що грант у цьому випадку може передбачати доплату 20% з боку держави або фінансової організації для людини, яка купує землю.

Landlord раніше повідомляв про те, якою буде вартість оренди землі після зняття мораторію.

Читайте також