Новини / Політика     21 жовтня 2019 10:11

МВФ зацікавлений у розвитку середнього і малого фермерства в Україні – Милованов

Земельна реформа в Україні має бути спрямована на користь малим і середнім фермерам. Таку  позицію висловлювали представники МВФ у ході зустрічей з українською делегацією у Вашингтоні під час зборів МВФ і СБ. Обговорювалося, як у цьому можуть допомогти міжнародні організації.

Про це повідомляє Укрінформ.

МВФ зацікавлений у тому, аби на селі в Україні розвивався бізнес, оскільки це має підвищити добробут населення. При цьому Фонд не вказує, як саме має діяти український уряд, впроваджуючи земельну реформу.

Читайте: Законопроєкт №2178-10 щодо обігу земель від Слуги народу пріоритетний – Сольський

«Вони не просять нас нічого зробити по ринку землі, вони запитують, що ми будемо робити для того, щоби економіка зростала», – розповів про зустрічі з представниками МВФ у Вашингтоні міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

За словами міністра, більшість із цих зустрічей зосереджувалися на тому, як можуть міжнародні організації допомогти підтримати середніх і малих фермерів в Україні, і зокрема фінансово. Йшлося про надання грантів та компенсацію відсотків за кредитами.

Тимофій Милованов уточнив, що грант у цьому випадку може передбачати доплату 20% з боку держави або фінансової організації для людини, яка купує землю.

Landlord раніше повідомляв про те, якою буде вартість оренди землі після зняття мораторію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також