Новини / Технології     15 лютого 2019 15:37

Мобільна лабораторія та агрододатки – чим дивувала Україна на виставці Biofach 2019

У Німеччині з 13 лютого триває найбільша світова виставка органічних продуктів «Biofach 2019». Україну представляють 50 компаній. За кількістю учасників делегації – це третє місце в світі після Китаю та Польщі. Делегацію очолює в.о. міністра агрополітики України Ольга Трофімцева. Українські виробники вже презентували унікальні ІТ-розробки, біопрепарати та органічну харчову продукцію.

Виставка «Biofach 2019» формує тренди та висвітлює тенденції на світовому ринку органіки. Тому участь вітчизняних виробників є важливою для розвитку цього сектора економіки.

Аби яскраво презентувати Україну, члени делегації розробили яскравий інтерактивний павільйон. Обладнали його вітринами та продукцією сировинного напрямку, переробки та тваринництва. Павільйон трансформується під різні формати заходів: переговори, презентації компаній, дискусійні панелі. Його площа одна з найбільших – 130 кв. метрів. Павільйон працює в форматі BusinessHub.

ЧитайтеКрафтове пиво та молекулярний холодець – чим пригощає Україна на Зеленому тижні

У перший день роботи виставки тут відбулося понад 300 ділових зустрічей. Українська органічна продукція зацікавила іноземних партнерів з Франції, Іспанії, Нової Зеландії, Японії Данії, Канади, Бельгії та США. Тобто компанії з найбільшими в світі ринками збуту.

«Сьогодні в Україні збільшується  кількість виробників органіки. 15 років тому їхня цифра була вчетверо менша. Сьогодні вітчизняні виробники реалізовують сертифіковану органічну продукцію в понад 40 країн. Україна посідає одинадцяте місце з-поміж країн ЄС за загальною площею земель, сертифікованих як органічні. Зараз вони становлять 290 тис. га. Біля 90 тис. га земель перебувають у перехідному періоді. Однак, в Україні є потенціал, аби ці площі зросли щонайменше в 5 разів», – наголошує в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

ЧитайтеМіжнародна виставка «ІнтерАГРО 2018» визначила найкращі інновації року у сільськогосподарській техніці

ІТ-розробники на «Biofach 2019» презентували оновлену англомовну версію мобільного додатку Agroportex.Bio. Також представили  мобільну лабораторію для експрес-діагностики  продуктів харчування «BIOsens» та ще один додаток для органічних виробників – OrganicHelper.

Як раніше повідомляв Landlord, з 19 по 21 лютого відбудеться «Зерновий індустріальний форум 2019» – спеціалізований захід міжнародного формату, на якому головна галузь сільського господарства розглядається з точки зору національної індустрії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також