Новини / Політика     22 квітня 2020 12:15

ЄС виділить Україні 25 млн євро на підтримку малих фермерів – Дмитро Кулеба

Європейський союз виділить Україні 190 млн євро, з яких 25 млн євро буде спрямовано на підтримку малих фермерських господарств.

Таку інформацію поширив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Також 61 млн євро буде спрямовано на підтримку української економіки, 20 млн євро – на підтримку малих та середніх підприємств.

Читайте: В Україні запустили онлайн-ринок для фермерів: переваги нової платформи ВІДЕО

Крім того, повідомляється, що Кулеба провів телефонну розмову з представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозепом Боррелєм, під час якої сторони обговорили пріоритети ключових реформ в Україні.

Так, Кулеба поінформував про історичний прогрес в ухваленні земельної реформи та запевнив, що закон про регулювання банківської діяльності залишається у пріоритеті уряду України попри спроби його заблокувати. У свою чергу, Боррель відзначив, що ці та інші реформи є надзвичайно важливими для подальшої співпраці України та ЄС.

Джерело: Урядовий портал

Раніше міністр економіки Ігор Петршако підтвердив готовність держави до повної виплати компенсації за відсотками за держпрограмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

Читайте також