Новини / Садівництво     21 травня 2019 15:00

Мінус 22 для ківі не проблема: українець зібрав перший урожай з 4-річних дерев

Закарпатський селекціонер Генріх Стратон розробляє нові сорти ківі, які можуть витримувати українські морози. Виведений ним сорт Голд Ківі цього року дав перші плоди.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

Дослідник зібрав перший урожай з 4-річних дерев. За словами Генріха Стратона, розроблений ним сорт Голд Ківі витримує у відкритому ґрунті температуру до –22 °С.

Читайте: NASA проводить експеримент з вирощування рослин у космосі

Зібрані плоди мають масу 40–50 г. Проте за першим урожаєм не можна зробити висновок, чи є це характеристикою сорту. Селекціонер вважає, що формування сорту залежить від багатьох чинників: умов розвитку, особливостей ґрунту, запилення, віку рослини.

Landlord раніше повідомляв про те, що французький фермер успішно вирощує субтропічні ягоди під Одесою.

Рослинництво        08 серпня 2019 19:25

На Вінниччині розводять фіолетову кукурудзу ВІДЕО

Дивовижну фіолетову кукурудзу «Бордо» презентував нещодавно вінницький селекціонер Михайло Нагорняк. Це дослідні зразки. Продавати фіолетову кукурудзу можна буде через три роки.

Про презентацію під час першого фестивалю солодкої кукурудзи VinСornFest у Вінниці пише Seeds .

Фіолетову кукурудзу показав на селекційній ділянці керівник компанії «Мнагор» Михайло Нагорняк.

Новий сорт має робочу назву «Бордо». Поки що він росте на дослідній ділянці. У господарстві селекціонували й ранню, й середню, й пізню кукурудзу фіолетового кольору. Загалом же тут, за словами Михайла Нагорняка, посіяно майже 20 різних сортів.

«Продавати фіолетову кукурудзу можна буде тільки через 3 роки. Зазвичай гібрид реєструється саме 3 роки. Зараз вона тільки на стадії реєстрації, апробації, отримання дозволів. Ми її подали до Держреєстру, і поки що не маємо права продавати», – розповів селекціонер з Вінниці.

Читайте: У торговельній війні США та Китаю вже виграла українська кукурудза

Загалом же підприємство «Мнагор» за 10 років діяльності зареєструвало 7 сортів кукурулзі власної селекції. Серед них і біла супер-солодка кукурудза «Білий кролик».

Як повідомляв раніше Landlord, раніше був виведений помаранчевий сорт кукурудзи.

Поділися

Технології        08 липня 2019 11:44

У пошуку стійкості до хвороб і шкідників: геномні технології в селекції кавуна

Кавуни, як і багато інших культур, сприйнятливі до різних захворювань і шкідників, зокрема до антракнозу й попелиці. Науковці США використовують технологію секвенування геному, щоб розробити нові сорти, які володітимуть підвищеним захистом від основних хвороб рослини.

Про це повідомляє на своєму сайті Міністерство сільського господарства США.

Протягом багатьох років учені з лабораторії рослинництва ARS у Чарльстоні (США) вивчають кавуни для розроблення нових сортів, більш стійких до хвороб і шкідників. З цією метою АРС проводить оцінку генетичного різноманіття в межах різних видів зародкової плазми кавунів.

Читайте: На Алясці +32°С! Швейцарські кліматологи знайшли спосіб, як затримати глобальне потепління

Геном домашнього кавуна містить 23 440 генів. Секвенування геному допоможе сформувати цінні характеристики, такі як стійкість до хвороб, доступні селекціонерам і, в кінцевому підсумку, виробникам для розведення кавунів, що володітимуть підвищеним захистом від основних захворювань.

Дослідницька група на чолі з генетиком АРСН Амноном Леві з Американської лабораторії рослинництва співпрацювала з науковцями Інституту Бойса Томпсона, щоб розблокувати геном поширеного сорту кавуна «Чарльстон Грей». Використовуючи найсучасніші доступні геномні технології, команда також генотипувала додаткові 1365 кавунових ліній. Ця важлива робота сприятиме виявленню цінних нових генів, які здатні забезпечувати кавуну стійкість до хвороб і шкідників.

Landlord раніше повідомляв про те, що назву херсонського кавуна в рамках системи географічної ідентифікації асоціації з ЄС хочуть запатентувати. У такий спосіб українські виробники планують виділити вітчизняний товар.

Поділися

Рослинництво        07 червня 2019 14:42

В Україні випробують нові гібриди зеленої спаржі

Нинішній сезон спаржі українські виробники вважають вдалим з огляду на зростання попиту на цю продукцію на внутрішньому ринку. Для налагодження експортних поставок спаржі фермерам потрібні високоякісні сорти, випробовування яких уже розпочинають вітчизняні селекціонери.  

Про це повідомляє EastFruit.

Виробництво спаржі в Україні набирає обертів, і перед фермерами, які обрали цю продукцію для вирощування, стоїть завдання досягнення сталого виробництва у нестійких кліматичних умовах.

Заморозки і низькі температури на початку травня при високих температурах у квітні та червні засвідчили необхідність пошуку гібридів, які будуть ефективними в Україні, а також вибору технологій вирощування (способів мульчування й укриття насаджень, організації холодового ланцюга для короткострокового зберігання продукції).

Про це розповіла керівник лабораторії генетичних ресурсів і біотехнології Інституту овочівництва і баштанництва УААН Тетяна Івченко.

Читайте: Рада відтермінувала півмільйонні штрафи для фермерів за зберігання пального без ліцензії

За її словами, сьогодні українські фермери висувають підвищені вимоги до посадкового матеріалу і шукають гібриди, які забезпечать стабільне виробництво зеленої спаржі впродовж не менше 3 місяців і які даватимуть продукцію, що відповідатиме «вимогам міжнародної торгівлі».

Тому в Інституті овочівництва і баштанництва УААН вирішили закласти полігон випробування гібридів зеленої спаржі провідних селекційних компаній світу:

  • Guelph Millennium, Guelph Eclipse, Guelph Equinox – University of Guelph (Канада);
  • Greenic, Vittorio– Rutgers University та Atlas i Apollo – Walker Brothers Inc. (США);
  • Pacific Challenger 1, Pacific Challenger 2, Pacific Green, Pacific Summit, Pacific Endeavour – Aspara Pacific (Нова Зеландія);
  • Avalim, Aspalim, Gijnlim, Portlim, Javalim, Xenolim – Limgroup (Нідерланди);
  • Cumulus, Bacchus, Prius, Erasmus – Bejo (Нідерланди).

Landlord раніше повідомляв про те, що спаржа через 10 років може стати головним експортним овочем України.

Поділися

Рослинництво        08 лютого 2019 15:39

Помаранчева кукурудза як потужний антиоксидант – виведено новий сорт

У США вивели новий сорт кукурудзи яскраво-помаранчевого кольору – містить велику кількість антиоксидантних каротиноїдів, призначений для виготовлення борошна або крупи. Вводячи цей продукт у раціон харчування, можна суттєво збагатити організм антиоксидантами.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Творцями нового сорту стали учасники стартапу NutraMaize LLC у співпраці з Університетом Пердью. Розробник – американський учений Торберт Рошефорд – використовував традиційні методи селекції, а не генетичну модифікацію.

ЧитайтеЕкспорт зерна, дрони та агротехніка: як Корея планує співпрацювати з Україною

Результатом селекції став більш поживний і корисний сорт, зерна якого мають горіховий, маслянистий смак. Наразі NutraMaize продає цю кукурудзу під торговою маркою «Помаранчева кукурудза професора Торберта».

Помаранчевий колір кукурудзи походить від природних рослинних пігментів – каротиноїдів, із того ж сімейства сполук, які надають яскравого забарвлення моркві. Каротиноїди є й у звичайних сортах кукурудзи, але в низьких концентраціях – тому звичайна кукурудза має блідо-жовтий колір.

Як відомо, організм людини перетворює певні каротиноїди провітаміну А, такі як бета-каротин, на вітамін А, який сприяє поліпшенню зору та підвищенню імунітету.

За словами розробників, новий сорт дає можливість значно збільшити кількість корисних антиоксидантів, які споживають американці, не змінюючи звичок харчування споживачів.

Landlord раніше повідомляв про те, що автомобільний гігант Toyota працює на виведення сортів суниці.

Поділися

Рослинництво        01 лютого 2019 13:26

У США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%

У Техаському дослідному центрі AgriLife вчені випробовують удосконалену методику редагування генів картоплі – шляхом їх «врізання». У такий спосіб розраховують підняти врожайність культури на 10–20% і  збільшити її стійкість до посухи та хвороб.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Редагування генів CRISPR-Cas 9 селекціонери застосовують з 2015 р. На початку дослідники намагалися підвищувати стійкість сортів до хвороб шляхом надмірної експресії певних генів, але це часто призводило до зниження врожайності та якості.

ЧитайтеДержава здає землі в оренду вдвічі дорожче, ніж власники паїв (ІНФОГРАФІКА)

Сьогодні в Техаському дослідному центрі AgriLife в Далласі група вчених випробовує складніший спосіб редагування генів картоплі – шляхом «врізання» генів.

Метод полягає в тому, що спочатку визначають головний регулятор та елемент регуляції, який реагує на патогенні мікроорганізми, далі поєднують ці два елементи. Таким чином, відповідь другого регулятора буде посилена при зараженні патогеном.

Щоб збільшити врожайність картоплі, дослідники намагаються «вибити» деякі з генів бульбоутворення. Очікують досягти приросту врожайності на 10–20%. Результати будуть відомі через два роки.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Таджикистані вирощують стійку до хвороб картоплю. Високі врожаї у 2018 р. (954 тис. 158 т) отримано завдяки новим сортам, які відрізняються стійкістю до хвороб, якістю та врожайністю.

Поділися
Показати ще