Новини / Політика     01 березня 2022 15:05

Міністр оборони попереджає про масштабну інформаційну операцію Росії

Жодної капітуляції не буде, тільки перемога

Міністр оборони Олексій Резніков попередив про підготовку дезінформації щодо нібито капітуляції військово-політичного керівництва країни. Про це він написав у Facebook.

“За наявними даними, російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію. Її мета – з допомогою брехні зламати опір українського народу і української армії. Спочатку вони плануюсь влаштувати перебої зв’язку. Після цього будуть масовано вкинуті фейкові повідомлення про те, що українське військово-політичне керівництво начебто погодилось на капітуляцію”, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Європарламент прийняв заявку України на вступ до Євросоюзу

За його словами, на підтвердження дезінформаційних матеріалів поширюватимуть нібито підписані “документи”, а також змонтовані відеоролики.

“Це брехня. Не дочекаються! Жодної капітуляції не буде! Тільки перемога! Попередьте усіх, кого зможете. Багато тих, хто розраховував взяти Київ за дві-три доби, вже у пеклі. Міцно тримаймо зброю! Продовжуємо опір! Слава України!” – наголосив Резніков.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також