Новини    01 березня 2022 14:22

Європарламент прийняв заявку України на вступ до Євросоюзу

Розпочато спеціальну процедуру вступу

Європарламент прийняв заявку України на вступ до Євросоюзу. Розпочато спеціальну процедуру вступу. Про це повідомляє Держспецзв‘язку та підтверджує пресслужба Верховної Ради.

Про це стало відомо після виступу президента Володимира Зеленського у Європарламенті.

“Ми боремося просто за свою землю і свободу. І повірте мені, попри те, що всі великі міста заблоковані, ніхто в нашу свободу і державу не зайде. Кожна площа, як би вона не називалася, вона буде називатися площею Свободи. Ніхто не зламає нас. Ми сильні. Ми українці” — сказав Зеленський. Усі в Європарламенті аплодували стоячи.

Він нагадав Європі, що за шість днів війни з РФ загинули 16 українських дітей, та що відбувся потужний обстріл Харкова зі сторони країни-окупанта.

“У мене є пару хвилин поспілкуватися з вами. Невеличкі у нас перерви через обстріли та ракетні удари. Ранок був трагічний для нас. Дві крилаті ракети у Харкові. Це місто біля кордону з рф. Це місто, де найбільша кількість університетів в країні. Молодь яскрава, розумна завжди збиралася у найбільшій площі держави. Площі Свободи. І це найбільша площа Європи. Уявіть, зранку, дві великі ракети у площу Свободи! Десятки жертв. Ось така ціна свободи”, – сказав президент.

ЧитайтеВ Україні ініціюють обнулення зовнішнього боргу

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...