Новини / Техніка     21 вересня 2021 09:00

Лещенко закликав рівненських аграріїв створити український класичний трактор

Питання розвитку вітчизняного машинобудування є пріоритетом Мінагрополітики, міністр готовий особисто патронувати держпрограму підтримки с/г машинобудування

У Мінагро планують локалізувати виробництво сільгосптехніки. Через кризові умови пов’язані з коронавірусом, питання відсутності складного машинобудування в Україні постало особливо гостро, зазначає міністр агрополітики Роман Лещенко.

“Це проблема перш за все нашої національної безпеки. Я знаю, що зараз, аби замовити будь-який агрегат, можна прочекати рік. Дилери нам заявляють: заводи стоять. Тому нам вже зараз потрібно робити ставку на локалізацію виробництва своєї с/г техніки”,  – зауважив Роман Лещенко.

Читайте: Бразильський бізнес бачить великі перспективи у випуску сільгосптехніки з Україною

Він наголошує, що готовий особисто патронувати державну програму підтримки с/г машинобудування, в якій буде передбачено ставка компенсації не менше 40% з відповідними податковими пільгами.

“Сьогодні я закликав рівненських аграріїв на чолі зі Станіславом Середюком, співзасновником ПП “ВКО MAANSD”, ПП “Компанії Автоленд” та ФГ “П’ятигірське”, зробити ставку на виробництво українського класичного трактору з потужністю 200–250 кінських сил. Мої поїздки по регіонах усі мають чітку мету. Усі ці предметні обговорення та напрацювання ми з командою збираємо, щоб потім повернутися та перенести їх у робочу площину”, – зауважив Лещенко.

Крім того, він зі свого боку забезпечить всебічну підтримку цьому проекту. “Ми розуміємо, що будь-який виробник може сміливо конкурувати тільки тоді, коли має державну підтримку. Станом на зараз ми вже окреслили основні позиції по відповідній програмі, законопроекту і готові перейти до активної фази реалізації задуманого”, – зазначив міністр.

Раніше Landlord раніше повідомляв про те, що кількість води для поливу теплиць обмежено.

Джерело: Мінагрополітики

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також