Новини    04 березня 2022 09:35

Мінінфраструктури та АМПУ вживають заходів для мінімізації втрат українських імпортерів

Міністерство інфраструктури звернулось з проханням до всіх причетних осіб не застосовувати демередж при зберіганні контейнерів як у портах трансшипменту так і в українських портах

Міністерство інфраструктури України та Адміністрація морських портів України вживає заходів задля мінімізації втрат українських імпортерів. Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

“У зв’язку з військової агресією Російської Федерації проти України, прийом суден неможливий, а вивезення контейнерів, що вже прибули до українських портів, значно ускладнено”, — йдеться в повідомленні.

Читайте: Чотири країни пропускатимуть український транспорт без міжнародних дозволів

Зазначається, що деякі учасники ланцюга поставки вантажів у контейнерах в Україну почали нараховувати демередж за зберігання контейнерів, які були направлені в Україну до початку введення воєнного стану.

“У зв’язку з труднощами, з якими стикається держава Україна, до завершення воєнного стану, Міністерство інфраструктури України звернулось з проханням до всіх причетних осіб не застосовувати демередж при зберіганні контейнерів як у портах трансшипменту так і в українських портах”, — підкреслили в АМПУ.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...