Новини / Логістика     03 березня 2022 07:36

Чотири країни пропускатимуть український транспорт без міжнародних дозволів

Це спрощує логістику гуманітарної та військово-технічної допомоги до України

Польща, Болгарія, Грузія, Румунія, Туреччина пропускатимуть українські транспортні засоби без міжнародних дозволів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Зазначається, що це спрощує логістику гуманітарної та військово-технічної допомоги до України.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков розповів про домовленість з прикордонниками про те, щоб водіїв вантажівок, які доставлятимуть допомогу для України, пропускали через державний кордон. Всі водії вантажівок, які хочуть допомогти країні, сміливо можуть це робити.

“Усі, хто хочуть допомогти Україні з-за кордону: організовуйтесь на місцях через наші посольства або звертайтесь до визначених урядом перелік хабів для гуманітарної допомоги. Наразі охочих допомогти дуже багато — однак всі зараз на межі виснаження, тому дуже просимо самоорганізовуватись”, – підкреслив міністр.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також