Новини / Фінанси     04 травня 2023 16:07

Мінекономіки залучило $100 тис. для малого бізнесу через Western NIS Enterprise Fund

За програмою українці можуть отримати мікрогрант до 250 тис. грн на започаткування або розвиток свого бізнесу

Міністерство економіки підписало меморандум з Western NIS Enterprise Fund підписали, що передбачає надання 100 тис. доларів для фінансування урядової програми “Власна справа” в межах проєкту єРобота, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

За програмою українці можуть отримати мікрогрант до 250 тис. грн на започаткування або розвиток свого бізнесу.

Через фінансову підтримку мікро- й малого підприємництва ми не лише стимулюємо активізацію економіки, ми ще й підвищуємо рівень зайнятості населення, адже підприємці створюють нові робочі місця. Зокрема, отримувачі мікрогрантів минулого року створять 8000 робочих місць. Ми вдячні нашим партнерам за долучення до фінансування грантової програми, що сприятиме розвитку підприємництва та пришвидшить економічне відновлення України, — зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Своєю чергою, президентка Western NIS Enterprise Fund Ярослава Зелінські Джонсон додала, що для WNISEF підтримка програми “Власна справа” в межах проєкту Мінекономіки єРобота є важливим кроком для розвитку підприємництва в Україні.

Програма “Власна справа” надає можливість отримати мікрогрант від 50 тис. грн до 250 тис. грн на старт або розвиток свого бізнесу. Обов’язковою умовою надання гранту є створення 1-2 нових робочих місць, залежно від суми гранту.

Читайте також: Уряд змінив умови надання грантів для аграріїв за програмою єРобота

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і особа без досвіду такої діяльності. Заявки на отримання грантів подаються через портал Дія. Кошти підприємець може використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами, необхідних для реалізації проєкту.

Нагадаємо, уряд залучить ще майже 1,3 млрд грн від Державного центру зайнятості для видачі безповоротних грантів для бізнесу в межах програми єРобота.

Уряд розраховує, що реалізація всіх грантових програм в рамках проєкту “єРобота” дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць.

У межах цього проєкту ініціатива “Сади Перемоги” запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення харчовими продуктами. Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також