Новини / Фінанси     05 березня 2022 16:34

Мінекономіки впроваджує заходи для економічного блокування Росії

Агресія проти України — це виклик усьому цивілізовану світу, тому ми мусимо реагувати на нього спільно

Міністерство економіки України спрямувало низку звернень до впливових економічних компаній та установ з проханням застосувати жорсткі заходи проти Росії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

Мінекономіки виступає з закликом вжити такі обмежуючі заходи:

  • до компаній Moody’s Corporation, AM Best Rating Services, S&P Global, Fitch Group — знизити кредитний рейтинг Росії до мінімально можливого, що спричинить масові вимоги погашення по кредитним зобов’язанням та зробить економіку РФ більш вразливою.
  • до Міжнародного бюро виставок — закрити російський павільйон на Expo 2020 в Дубай та виключити Москву зі списку кандидатів на проведення Expo 2030.
  • до учасників Генеральної угоди з тарифів і торгівлі — застосувати найширше ембарго на російську продукцію або ж застосувати до неї неавтоматичне ліцензування, що зведе вивіз товарів з РФ до мінімуму. Зокрема, сталі та сировини.
  • до Міжнародної організації праці — зупинити членство в МОП Росії та Білорусі, які цинічно розтоптали міжнародно визнані основоположні права, свободи і гарантії, що складають фундамент організації.

“Агресія проти України — це виклик усьому цивілізовану світу, тому ми мусимо реагувати на нього спільно. Слід задіяти усі наявні можливості та ресурси, аби змусити Росію та Білорусь дорого заплатити за свої вчинки та примусити їх до миру. Розраховуємо на оперативну та конструктивну реакцію світового економічного співтовариства щодо небувалого з часів Другої світової війни факту нападу на незалежну державу в самому серці Європи!”, – заявила перша віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також