Новини    16 серпня 2021 15:31

Мінекономіки створить робочу групу для трансформації ДПЗКУ 

У Мінекономіки прийнято рішення ініціювати створення робочої групи для трансформації зернової держкорпорації у прозору та ефективну компанію.

Про це повідомляє пресслужба відомства. 

«Упродовж останнього часу Мінекономіки здійснювало ревізію умов договорів Державної продовольчої зернової корпорації України з китайською стороною, а також — причин їх невиконання. Йшлося про дослідження основних кількісних та якісних показників діяльності ДПЗКУ. Було визначено, що неякісний менеджмент компанії ускладнює переговори з Китаєм, що негативно впливає на виконання відповідних договірних зобов’язань», — йдеться в повідомленні. 

Читайте: Обшуки в ДПЗКУ: поліція викрила масштабні зловживання з боку посадовців корпорації

Нещодавно представники Мінекономіки зустрілися з Надзвичайним Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні. На заході було озвучено спільне занепокоєння процесом виконання умов кредитного договору та договору щодо експорту зерна. 

Як раніше повідомляв Landlord, правоохоронці розслідують зловживання з боку посадовців зернової корпорації. 13 серпня поліція затримала керівника ДПЗКУ при спробі втекти з України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...