Новини    09 серпня 2023 16:57

Мінагрополітики розпочало уповноваження фітосанітарних лабораторій

Уповноваження отримала випробувальна лабораторія ТОВ "Балтік Контрол Юкрейн"

Міністерство аграрної політики та продовольства України схвалило першу заявку від лабораторій на проведення огляду, відбору зразків та фітосанітарної експертизи (аналізів). Уповноваження отримала випробувальна лабораторія ТОВ “Балтік Контрол Юкрейн”.

Лабораторію також включено до Переліку фітосанітарних лабораторій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Уповноваження лабораторій на проведення огляду, відбору зразків та фітосанітарної експертизи (аналізів) під час воєнного стану та протягом 90 днів з дати його припинення або скасування покладено на Мінагрополітики згідно з Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами”.

Нагадаємо, уряд України ухвалив зміни до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

ЄС не вимагає жодних ветеринарних чи фітосанітарних сертифікатів, як для імпорту зерна, так і для транзиту через країни ЄС. Як реалізацію заходу національної програми контролю держави-члени ЄС можуть брати зразки з метою верифікації відповідності з вимогами ЄС щодо імпорту та присутності на національному ринку.

Фізичні особи Миколаївської та Херсонської областей можуть подати документи на отримання грошової компенсації, якщо їхня власність була знищена внаслідок теракту на Каховській ГЕС.

За 7 місяців 2023 року до державного бюджету надійшло понад 450 мільйонів гривень від здачі в оренду державного майна.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...