Новини / Політика     28 серпня 2019 10:47

Зеленський віддасть посаду міністра агрополітики Ірині Паламар

З’явилися подробиці кадрових призначень у новий уряд. Зокрема, прем’єр-міністром найімовірніше може стати Олексій Гончарук, а міністром аграрної політики та продовольства – Ірина Паламар.

Про це повідомляє strana.ua.

На своїй сторінці в Telegram-каналі народний депутат ВР 8-го скликання журналіст Сергій Лещенко опублікував прізвища найбільш імовірних, за його інформацією та «чутками, що циркулюють станом на вівторок», прем’єр-міністра і глав ключових міністерств.

Так, прем’єр-міністром може стати Олексій Гончарук (заступник керівника Офісу президента України), міністром фінансів – Оксана Маркарова (чинний глава Мінфіну), міністром економіки – Тимофій Милованов, міністром інфраструктури – Владислав Криклій, міністром охорони здоров’я – Олег Петренко. Генпрокурором може стати заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка.

Читайте: $200 млн на розвиток малого і середнього фермерства: Україна отримає кредит від СБ

Міністр аграрної політики і продовольства поки не визначений. Ресурс відзначає, що Олексій Гончарук рекомендує на цю посаду Сергія Глущенка, економіста, керівника юридичного відділу BRDO.

Водночас на терезах Володимира Зеленського зараз опинилися дві кандидатури – Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT, та Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України, голова Офісу реформ Intelligence AGRO. І поки перевага в бік Паламар.

За інформацією strana.ua, кандидатуру Ірини Паламар Зеленський став розглядати після того, як поспілкувався з нею під час українсько-турецького бізнес-форуму в Стамбулі й вислухав її ідеї щодо проекту «Аграрна держава в смартфоні».

«Паламар давно знайома з Зе, вона багато років входить в усі модні тусівки, у неї великі зв’язки в шоу-бізнесі, політиці й агропромисловості, тому можна сказати, що в неї найбільші перспективи очолити міністерство, – відзначає джерело. – Вона дочка аграрного бізнесмена з Вінниці, в неї самої агробізнес у Султанаті Оман і США».

Landlord раніше повідомляв про те, що на посаду міністра аграрної політики претендують понад 10 кандидатів, і представляв коротку інформацію про них.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також