Новини / Фінанси     13 лютого 2019 10:08

MIMIER TRADE SA розвиває ділові відносини з Raiffeisen Bank International AG

Компанія успішно пройшла процедури «Знайте Свого Клієнта» і «Перевірки Відповідності» в Raiffeisen Bank International AG, які необхідні для відкриття рахунку. Це вказує на відкритість і прозорість MIMIER TRADE SA відповідно до міжнародних вимог.

«MIMIER TRADE SA вже обслуговується трьома банками в Швейцарії. Ми відкрили рахунки в Raiffeisen Bank International AG, продовжуючи нашу стратегію розвитку бізнесу в регіоні Центрально-Східної Європи. Банк має добре розвинуту мережу офісів у даному регіоні, де також активно працюють торгові партнери MIMIER TRADE SA», – прокоментував пан Клод Тарінас Казенобе, директор і президент правління MIMIER TRADE SA.

На додаток до торгового бізнесу, команда MIMIER TRADE SA планує активно розвивати сільськогосподарський проект, і обслуговування цього бізнесу на місцевому рівні є одним із важливих чинників.

ЧитайтеНезалежні аудитори перевірять діяльність Mimier Trade SA

«Ми будуємо продуктивні відносини з групою Raiffeisen Bank, щоб оптимізувати наш грошовий потік із використанням різних банківських продуктів. Ми взяли до уваги розвинену систему онлайн-банкінгу та покриття банківськими продуктами країн Центральної та Східної Європи», – сказав Ярослав Гордієнко, директор MIMIER TRADE SA.

У 2019 MIMIER TRADE SA також планує вдосконалити систему CRM та бухгалтерське програмне забезпечення. Компанія також планує збільшити обсяги торгівлі через дочірню компанію в Україні та залучити додаткові кошти від банків і фондів торговельного фінансування.

Раніше MIMIER TRADE SA анонсувала результати 2018 року й поділилася планами на 2019 рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також