Новини / Фінанси     29 грудня 2019 11:49

Мільярд для аграріїв: суд розблокував виплату держдопомог

За позовом Мінекономіки суд розблокував зупинені раніше платежі - 1 млрд гривень на фінансування програм державної підтримки сільського господарства.

Про розблокування платежів повідомив  міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Фейсбук, назвавши це перемогою.

«Вчора ми писали, як через судовий позов було унеможливлено виплата 1 млрд гривень підтримки аграріям. Міністерство економіки подало касаційний позов 26 грудня. І сьогодні суд прийняв рішення і розблокував платежі. Це на грані неможливого. Тому що кінець року і платежі вже зупинені. Але за півдня, після рішення суду, ми провели 1 млрд платежів. Дякую за спільну роботу Мінекономіки, Мінюсту, Мінфіну, Казначейству, та Національному Банку України», – написав Милованов наприкінці дня 28 грудня.

Нагадаємо, суд заблокував кошти позов до попереднього уряду від ГС «Всеукраїнська аграрна рада».

28 грудня суд розблокував можливість провести виплати за двома державними програмами: «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» (830 млн гривень) та «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» (186 млн гривень).

Читайте: Де взяти 4 млрд на дотації фермерам: Милованов покладається на продаж держземель

Тимофій Милованов запевняє, що й надалі уряд робитиме все можливе для підтримки агросектору.

Загалом у 2019 році аграрії отримають майже 4,4 млрд гривень державної підтримки, повідомляє Мінекономрозвитку.

Як писав раніше Landlord, Всеукраїнська аграрна рада подала позов і виграла в суді справу щодо дотацій, виступивши проти несправедливого їх розподілу. Зокрема, ВАР не задовольняло те, що найбільші компенсації отримало підприємство «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також