Новини    11 квітня 2018 12:15

Микольска: Україна та Туреччина домовились внести сільгосппродукцію до угоди про ЗВТ


Україна та Туреччина досягли прогресу в переговорах про зону вільної торгівлі, домовившись внести сільськогосподарську продукцію до угоди поряд з промисловою, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна». За її словами, наступний раунд перемовин між країнами планується провести у травні.

«Перемови тривають, тому поки не узгоджено все, не можу розголошувати нічого. Наступний раунд заплановано на травень. Доволі прогресивно, що ми домовилися з Туреччиною про покриття угодою промислових і сільськогосподарських товарів», – заявила вона.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі, на початку переговорного процесу в контексті ЗВТ йшлося лише про промислові товари. Також вона зазначила, що ЗВТ України та Ізраїлю, переговори щодо якої завершилися нещодавно, вигідна малому і середньому бізнесу.

«Навіть факт завершення переговорного процесу буде стимулювати бізнес більш уважно придивитися до ізраїльського ринку. Особливо – малому та середньому, оскільки цей ринок більше схильний до роботи з цим сегментом бізнесу. Крім того, в цій країні добре знають українську продукцію, адже там велика українська діаспора», – додала Наталія Микольска.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...