Новини    28 травня 2022 12:32

У Метінвест повідомили, куди планує вивезти росія крадений метал з Маріуполя

Група Метінвест звинуватила рф у піратстві та пообіцяла докласти всіх зусиль, щоб притягнути причетних до юридичної відповідальності

Метінвест звинуватив рф у піратстві та повідомив, що загарбники можуть вивозити продукцію до портів у Ростові, Таганрозі, Новоросійську, Туапсе та окупованому Севастополі, щоб надалі транспортувати до країн Африки та Азії, які не підтримують санкції.

Про це повідомив Метінвест на своєму сайті.

Раніше металургійна продукція компанії експортувалась в різні країни, зокрема до Іспанії, Італії, Бельгії, Греції, Португалії та Туреччини.

Читайте також: “Схеми” опублікували знімки  супутника з підтвердженням місцеперебування в Маріуполі суден котрими росія планує вивіз продукції, яка належить в тому числі Групі Метінвест

Прес-центр Метінвест заявив, що за  міжнародним правом та законодавством України, збройне захоплення торгових суден та продукції компанії порушує закони та звичаї війни й має ознаки піратства.

Група Метінвест буде докладати  всіх можливих законних зусиль для притягнення всіх винних осіб та їхніх спільників до суворої юридичної відповідальності, заявлено в джерелі.

Довідка. Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Підприємства Групи виробляють на рік близько 10,8 млн т сталі, понад 11 млн т металопрокату, понад 5 млн т коксу та понад 40 млн т залізорудної сировини, не тільки повністю забезпечуючи власні потреби, але і є ключовим постачальником для сталеплавильних компаній України та країн Європи.

Нагадаємо, росія назвала вимоги для розблокування українських портів.

Марковська Катерина

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...