Новини    10 січня 2023 18:17

“Метінвест” передав українським армійцям модульні укриття для захисту від російських обстрілів (фото)

Конструкції збирають із хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом, враховуючи потреби військових

“Метінвест” передав бригаді, яка відбиває атаки ворога на Авдіївському напрямку, металеві укриття для захисту бійців від артилерійських обстрілів, передає ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Ми передаємо одній із бригад, які тримають оборону навколо міста Авдіївка, три КВСУ. Це мобільні бліндажі, які вони зможуть використовувати як укриття, щоб забезпечувати захист від прильотів та обстрілів ворожої артилерії, – зазначив операційний директор Групи “Метінвест” Олександр Мироненко.

Модульні укриття виготовляють співробітники з різних підприємств компанії. Конструкції збирають із хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом, враховуючи потреби військових.

Розмір кожної споруди – 6 метрів завдовжки, а діаметр — понад 2 метри. При цьому вона легко розбирається для транспортування й переміщення на інші позиції.

На виготовлення однієї такої конструкції спеціалісти підприємств витрачають приблизно 400 годин.

Кожен такий бліндаж пришвидшує будування укриттів у польових умовах. Крім того, така споруда надійна, вона витримує навіть снаряди 155 мм. Одночасно там може розміститися до 30 осіб, – розповів боєць ЗСУ Анатолій Зінченко.

Усі модульні укриття для військових багатофункціональні. Усередині є дерев’яні ліжка, а піднімну підлогу можна використовувати як сховище. Кожна споруда облаштована спеціальними відсіками для зберігання стратегічних речей і військової амуніції. Для обігріву встановлюють пічки-буржуйки.

Вже дві споруди працюють з нами на Авдіївському напрямку. Днями ми отримали ще три й одразу будемо їх встановлювати. Також ми знаємо, що “Метінвест” виготовляє для нашої бригади ще шість штук. Це не закриє всю ділянку фронту, яку ми тримаємо на напрямку, але захистить наших хлопців і допоможе їм впоратися з бойовими завданнями, – додав Зінченко.

Довідка. Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Підприємства Групи виробляють на рік близько 10,8 млн т сталі, понад 11 млн т металопрокату, понад 5 млн т коксу та понад 40 млн т залізорудної сировини, не тільки повністю забезпечуючи власні потреби, але і є ключовим постачальником для сталеплавильних компаній України та країн Європи.

Нагадаємо, підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини у 2022 році передали для потреб Збройних сил України та територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів.

З 24 лютого найбільші компанії стали потужними донорами для ЗСУ і звичайних громадян, найбільше постраждалих від військової агресії РФ.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...