Новини / Рослинництво     17 лютого 2022 16:50

MAS Seeds за два роки хоче наростити оборот більше ніж на 30 млн євро – П’єр Флі Сент Марі

Загалом обіг компанії планується збільшити до 200 млн євро на рік завдяки постійним інвестиціям у інновації та розвиток виробництва насіння

Минулого року загальний обіг глобальної MAS Seeds перевищив позначку 170 млн євро. При цьому компанія протягом наступних двох років планує збільшити оборот до більше ніж 200 млн євро. Про це розповів П’єр Флі Сент Марі, генеральний директор MAS Seeds Франція під час свого візиту до України.

Як зазначив очільник компанії, подальше нарощування бізнесу після досягнення показника обороту у 150 млн євро потребує щорічних більших зусиль. Наразі у MAS Seeds вже налічується 880 постійних співробітників, а якщо говорити про загальну кількість робочих місць, то протягом сезону залучається більше 1200 осіб. Компанія має 8 R&D центрів, що займаються адаптацією гібридів культур до умов кожної країни та 3 заводи з доробки насіння, а для виробництва самого насіння MAS Seeds використовує більше 25000 га площ у різних кліматичних зонах.

Але головним, на думку П’єра Флі Сент Марі, є те, що компанія постійно вдосконалюється і покращує генетику насіння – на розвиток інноваційних напрямів щорічно інвестується щонайменше 10% загального обороту. При цьому стратегічно MAS Seeds залишається зосередженою на двох культурах – кукурудзі та соняшнику, насіння інших культур займає невелику частку у бізнесі. Саме такий підхід дозволяє компанії максимально адаптувати гібриди до умов кожної місцевості.

 

 

«Генетика майбутнього повинна базуватися на трьох простих речах: врожайність культури, її стійкість до хвороб, та стійкість рослин до водних стресів. Адже ми бачимо як швидко змінюються кліматичні умови і якими непередбачуваними вони стають. Це ставить перед агросферою нові виклики і зусилля наших селекціонерів, насамперед, спрямовані на вирішення цієї проблематики. Зокрема, це технологія Waterlock (гібриди, пристосовані до раптових кліматичних змін) та Heliosmart (високий рівень толерантності до хвороб). Наприклад, наші плани щодо збільшення обігу компанії планується реалізувати у т.ч. завдяки нашій лінійці тропічних гібридів кукурудзи, які були адаптовані до вирощування у Мексиці та країнах Африканського континенту», – наголосив пан П’єр.

Крім того, за словами генерального директора MAS Seeds Франція, наразі «на підході» нова генетика, нові гібриди, на які компанія покладає великі надії. Також MAS Seeds планує поступово нарощувати частку на вже наявних ринках присутності, зокрема в Україні. З минулого року Україна отримала дозвіл на експорт насіння до Єврозони, що відкриває нові горизонти перед компанією і цей рік буде пілотним для випробування можливостей та збільшення виробництва на українському насіннєвому заводі MAS Seeds.

MAS Seeds є дочірньою компанією великого агропромислового кооперативу MAÏSADOUR Group на південному заході Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 млрд. євро. Завдяки 70-річному досвіду в насінницькому бізнесі, діяльність MAS Seeds зосереджується на чотирьох основних напрямках: селекція гібридів, маркетинг, виробництво та комерціалізація. Виробничі потужності зосереджені у Франції, Іспанії, Італії та Україні. MAS Seeds має 13 дочірніх компаній та присутня в 50 країнах Європи, Африки, Азії та Америки. Місія MAS Seeds полягає у забезпеченні високоякісного насіння та інноваційних рішень, які допоможуть фермерам у збільшенні вартості своєї продукції та сталому господарюванні.

Раніше Landlord повідомляв, як партнерство з MAS Seeds дозволяє Агропросперіс заробляти більше

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також