Новини    19 квітня 2018 09:49

Маріупольський порт і «Ріола-Модуль ЛТД» уклали договір на будівництво зернового терміналу


Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт» уклало контракт з ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» на будівництво першої черги зернозавантажувального комплексу в Маріупольському морському порту. Про це повідомляють «Порт України» з посиланням на директора ММТП Олександра Олійника.

«Сьогодні відбулася знаменна подія – ми підписали всі необхідні документи з генеральним підрядником ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД», які дозволять почати роботи з будівництва першої черги зернового терміналу. ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» взяло на себе зобов’язання за 14 місяців побудувати першу частину об’єкта потужністю до 1,5 млн тонн на рік», – написав він у Facebook.

Олійник висловив упевненість, що цей контракт не тільки стане для Маріупольського порту реальним кроком щодо диверсифікації втрачених вантажопотоків, а й імпульсом для інвесторів взяти участь в будівництві другої черги зернового терміналу, який дозволить щорічно перевантажувати порядку 2,5 млн тонн зернових вантажів.

Як повідомляв LANDLORD, тендер на будівництво перевантажувального комплексу в Маріупольському порту був оголошений в кінці січня. Торги, в яких взяло участь також ТОВ «Лакоса», відбулися 21 березня. Сума контракту становить 173,825 млн грн без урахування ПДВ. Перемогу ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» забезпечила різниця в 300 тис. грн між пропозиціями учасників.

Проект зернового терміналу передбачає будівництво 10 силосів для зберігання зерна ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинної лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту.

Завдяки терміналу, обсяг перевалки зернових в порту зросте на 1 млн тонн, тут одночасно зможе зберігатися 57 тис. тонн вантажу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...